Jak oszczędzać pieniądze E-handel Cashbacki

Cashback to część pieniędzy, które wraca do ciebie z zakupów. Ta forma oszczędzania pieniędzy staje się coraz bardziej powszechna.

Powszechny dostęp do sieci i technologii mobilnych zmienia oczekiwania klientów w stosunku do rynku. Pandemia koronawirusa przyspieszyła ten proces. Konieczność pozostania w domu spododowały poszukiwanie rozwiązań na jeszcze lepsze dotarcie do klienta. Następiło niejako odwrócenie ról. To nie klient chodzi do sklepu, lecz sklep przychodzi do klienta, realizując przy tym oczekiwania takie jak: tanio, szybko, wygodnie i co bardzo ważne – bezpiecznie. Chociaż handel elektroniczy zwany dalej jako e-handel obecny jest od wielu lat, to właśnie w ostatnich miesiącach przeżywa prawdziwy boom.

Ten artykuł przeznaczony jest dla internautów, którzy korzystają z dobrodziejstw ehandlu przynajmniej od czasu do czasu. Rosnące ceny, inflacja powodują iż coraz częściej ludzie poszukują oszczędności. Mimo, iż przez internet można kupić o wiele taniej niż w standardowym sklepie, dla niektórych internautów to wciąż za mało. Dlatego sporym powodzeniem cieszą się serwisy Cashback.

Co to cashback?

Serwisy te dzielą się z internatuami prowizją, jaką otrzymują od sklepów i innych instytucji za pozyskanie dla nich klientów. W ten sposób na konto konsumenta trafia część pieniędzy, które wydał na zakupy. To właśnie jest cashback!

Czy cashbacki są wiarygodne?

Najbardziej znane i cenione na rynku serwisy tego typu to: letyshops i refunder. Obie firmy, o których piszę w tym artykule są międzynarodowe, zarejestrowane i działają legalnie. Rejestracja w obu serwisach jest zupełnie za darmo.

Co to jest cashback Letyshops?

Cashback – Letyshops istnieje na rynku od 2014. Obecnie można otrzymać zwrot za zakupy w 3677 sklepów z cashbackiem w wielu kategoriach. Wśród oferowanych. Do programu należą między innymi: Allegro, RtvEuroAgd, CCC, Booking.com i wiele innych.

Cashback Letyshops oferuje też wygodne zakupy z cashbackiem z Twojego smartfonu. Wystarczy zainstalować aplikację, którą znajdziesz w Google Play i App Store.

W zależności od stażu, czyli czasu, w jakim jesteś w programie, możesz liczyć na coraz większe prowizje.

Letyshops pozwala na pobranie wtyczki do trzech przeglądarek internetowych. Dzięki wtyczce nie ominie Cię żaden zwrot, gdyż wyświetla się ona automatycznie w prawym górnym rogu. Teraz wystarczy nacisnąć jedynie “Aktywuj zwrot gotówki”

Co to jest Refunder

Cashback Refunder jest szwedzkim produktem. To strona, z której należy rozpocząć swoje zakupy w internecie. Logując się do konta na Refunder.pl i przechodząc dalej do sklepów internetowych, internauta zyskuje zwrot pieniędzy za zakupy zrobione w tych sklepach, które z Refunder współpracują.